Sepetiniz
                                     AYNI GÜN KARGO & HIZLI TESLİMAT               GÜVENLİ ALIŞVERİŞ!
                  
KREDİ KARTINA 12 AY TAKSİT SEÇENEĞİ ÜCRETSİZ KARGO FIRSATI YAKALA!

Taner Tabela Blog CrosairSoft RSS Feed

24 Sep Nöbetçi Eczane Tabelası
tanertabela 0 191
Nöbetçi Eczane Tabelası: Eczanelerin Geceyi Aydınlatan KurtarıcısıNöbetçi eczane tabelaları, gece saatlerinde acil ilaç ihtiyacı olan hastalar için oldukça önemlidir. Bu yazıda, nöbetçi eczane tabelalarının nasıl olması gerektiğini, nöbetçi eczanelerin ne olduğunu ve çalışma saatlerini inceleyeceğiz. Ayrıca, nöbetçi eczane bulma konusunda da size r..
29 Jul Eczane Tabelası Standartları Nelerdir?
0 309
Eczane Tabelası StandartlarıEczaneler, toplum sağlığına önemli katkıları olan ve güvenilir sağlık hizmetleri sunan kurumlardır. Müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak ve hastalara en iyi hizmeti sunmak için, nöbetçi eczane tabelalarının doğru standartlara uygun olarak tasarlanması kritik bir öneme sahiptir. Bu makalede, nöbetçi eczane tabelal..
10 Apr Eczane E Logo Nedir? Yönetmeliği Nedir? 2023
0 348
Eczanelerde sıkça kullanılan bir logo olan E logo, eczanelerin bulunduğu bölgelerde sıklıkla görülebilir. Eczaneler tarafından yapılan açıklamalara göre, E logo sadece eczanenin açık olduğu süre boyunca yanmalı ve nöbet esnasında yanıp sönebilir. Ayrıca, eczane kapalıyken E logo yanmamalıdır. Eğer eczane kapalı olmasına rağmen E logo yanıyorsa, yas..
23 Feb Eczane Tabela Yönetmeliği Nedir?
tanertabela 0 598
Eczane Tabela Yönetmeliği: eczanelerde yer alan tabelaların birbiriyle aynı boyutlarda olması ve standart bir görünüme sahip olması adına ortaya koyulmuş bir yönetmeliktir. Eczane sahiplerinin eczanelerini açarken her nerede açıyor olursa olsun bu yönetmelikte yer alan kurallara göre hareket etmeleri ve tabela boyutuna dikkat etmeleri gerekmektedir..
21 Feb Tabela Örnekleri
tanertabela 0 1432
Tabela örneklerine bakıyorsanız işletmeniz için tabela hizmetleri almak istiyorsunuz demektir. Tabela örnekleri için doğru yerdesiniz! Tabela, işletmelerin birçok farklı ihtiyacını karşılamak için kullanılabilen çok yönlü bir araçtır. Bu yazıda, size işletmeniz için en iyi tabela hizmetleri hakkında kapsamlı bilgi vereceğiz.Tabela Örnekleri Nelerdi..
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)